Do pepperballa mo na te łado-wać szklane kulki słu ące do wybijania. Pepperball to broń bezpieczna. Zaboli, poddusi, ale nie pokaleczy. Pieprz i sól w roli. Kule pieprzowe Capsaicin ii przeznaczone do urządzeń typu Pepper Ball kaliber-0. 68 cala (17, 2 mm) waga kulki-2 gramy
. Made the effects of cs Gas& Pepper-Ball effect player in Single Player. & middot; Dodano Brak gui Art. Do vip Kulki. Zreszta całośc od początku to projekt firmy pepperball: http: www. Pepperball. Com Zresztą zarówno produkty: markery, kulki i.
Pepperball (na kule oc). Wyrzutnia kulek z gazem pieprzowym jest zmodyfikowanym karabinkiem pneumatycznym do gry w paintball i podobnie jak w tym ostatnim.Pepperball to wyrzutnia kulek z gazem piprzowym. Jest to preunomatyczny karabinek do gry w paintball i podobnie używa spręzonego dwutlenku węgla do miotania

. Pepperball (na kule oc). Jest to zmieniony karabinek do gry w paintball. Granat kulkowy wyrzuca gumowe kulki a granat błyskowo-hukowy.

Nikko Stirling, Norconia, Norica, Novcan, nu-blak, Peltor, Pepper Ball, Piexon, Polandex. Kulki kal. 6mm· Celowniki laserowe· Tarcze, kulochwyty.

Nazywa się pepperball. Właściwie zasada działania jest podobna do paintballa. Broń używa dwutlenku węgla do wyrzucania małych kulek z gazem pieprzowym. Kulki gumowe są do treningu. Ołowiane do walki. Tylko w głowę zachodzę, jak. Http: www. Bron. Pl/bron_ pl/obrona/produkty/pepperball/pistolety/peppe. Formujemy w kulki i schładzamy. Dodaj komentarz. Fap_ photo_ name_ c. Chef' n-Pepper Ball-młynek do pieprzu. Tylko 69, 90 zł. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
 
  pepperball kulki
Supergigant